Konspekty

Wypracowania

Prace pisemne

Prezentacje

Wiadomości specjalne

Początkiem czerwca 2012 r. w księgarniach pojawiło się "Repetytorium gimnazjalisty - język niemiecki" mojego autorstwa. Pozycja została wydana przy współpracy z Wydawnictwem GREG i ma posłużyć każdemu gimnazjaliście, który pragnie przystąpić do egzaminu nie tylko na poziomie podstawowym ale i rozszerzonym.
To kompendium wiedzy zawiera materiał nauczany przez trzy lata w gimnazjum, który skumulowany jest w jednej podręcznej książce. Co ważne, treść zawarta w "Repetytorium gimnazjalisty" jest zgodna z wymaganiami nowej podstawy programowej w zakresie języka obcego.
W "Repetytorium" zawarte są liczne ćwiczenia, a materiał został podzielony pod kątem leksykalno - gramatycznym wg standardów egzaminacyjnych, oprócz tego w książce znajdziemy dział z gramatyką i słownik leksykalny.
Dodatkowo wielkim atutem "Repetytorium ...", a zarazem wielką pomocą dla uczącego się, jest uproszczony, fonetyczny zapis wymowy poszczególnych słówek i zwrotów. Zaznaczyć należy, że dotychczas żadna pozycja skierowana do gimnazjalistów, a dostępna na naszym rynku, nie zawiera takiego ułatwienia!
"Repetytorium ..." dostępne jest na oficjalnej stronie Wydawnictwa GREG, gdzie można je nabyć oraz w księgarniach w całej Polsce.
Przez internet "Repetytorium" kupić możesz TUTAJ


12 lutego 2008 r. światło dzienne ujrzał e-book pt."Niemiecki dla zuchwałych. Słówka, które trzeba znać."
Autorka zaczyna od podstawowego słownictwa i krok po kroku prowadzi na szerokie wody.
Ale co najważniejsze jest to rewelacyjna pomoc dla uczniów przygotowujących się do egzaminu gimnazjalnego z języka niemieckiego (pierwszy ma być już w 2009 roku) lub matury.
Cały e-book dostępny jest tutaj >>
Ta publikacja przyda się każdemu, kto chciałby podszlifować język, poznać nowe słownictwo, albo po prostu zacząć się uczyć niemieckiego.